TB!

Forum gildii True Believers / True Believers guild board

Ogłoszenie

[25 MAN] T4 GL: 2/2 T4 M: 1/1 T5 TK: 4/4 T5 SSC: 6/6 T6 MH: 5/5 T6 BT 7/9

#1 2011-12-06 00:55:18

gabex

Believer

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 2
Punktów :   

Gabex

Nick: Gabex

Klasa: warrior

Poprzednie gildie oraz powody ich opuszczenia: -

Build: fury

Armory: http://armory.hellground.pl/character-s … nd&n=Gabex

Statystyki: hit, expertise, crit, str, arp, haste

Dwa Screenshoty:
<1. http://imageshack.us/photo/my-images/44 … 31850.jpg/
<2. http://imageshack.us/photo/my-images/84 … 31904.jpg/
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiek: 22

Doświadczenie rajdowe:
    Początki mojej gry w wowa sięgają 3 lata wstecz - serwer ToD (jedyny na jakim grałem). Zaczynałem grę na TBC. Wtedy jeszcze jako niedoświadczony gracz, zainspirowało mnie PVP. Po miesiącu dałem sobie spokój z tym badziewiem - zacząłem PVE. Dołączyłem do początkującej gildii. Zaczęło się od kara, nawet szybko poszło, później przyszedł czas na grula, męczyliśmy go ponad miesiąc. Nigdy nie zapomnę tego przypływu euforii po naszym first killu, najlepsza chwila jaką przeżyłem, naprawdę wymęczona sprawa. Po drodze gdzieś Magda. Z SSC nie mieliśmy większych problemów, no trochę na Vashi (nigdy nie biłem Fantoma - był zbugowany na todzie). Kolej na Eye. Łatwo ubiliśmy Solarkę i Voida. Pomęczyliśmy Alara. Chyba nawet raz go ubiliśmy. Kaela się nie udało. W tym czasie na todzie zniesiono attu. Więc ruszyliśmy na Hyjal i BT. Małymi kroczkami padały kolejne fale i bosy na Hyjal. Z BT było gorzej. Łatwo poszło do Akamy i  na nim się skończyło. Po drodze padł Archimond na HS. Przyszły wakacje, gildia się posypała, większość osób przerzuciła się na L2. 
      Ja zostałem z wowem. Wylądowałem w jednej z najlepszych gildii ówczesnego toda - Highlanders. Pomimo słabego eq (bojki - T5) i braku większego doświadczenia na T6, dzięki zaangażowaniu i sporemu no-lifeniu  udało mi się przebić do składu raidowego, a potem już poszło z górki. Regularnie raidowałem Hyjal, BT. Nadrobiłem zaległość z Eye - kaela. Gdy dołączyłem do gildii mieli już zrobionego Kalecgosa i raz Brutalusa, z którym im jednak nie szło, więc na brutku się trochę powipowałem. Później Felmyst - jakieś 2 tygodnie wipow. Twinsy, które padły chyba po 5-6 podejściu. No i kwintesencja PVE na TBC - MURU. 2 tygodnie wipów 4-5 dni w tygodniu po dobrych kilka godzin dziennie i... dowiedziałem się czemu MURU na globie nazywali guild brake-rem. Gildia się rozpadła. Kiljadena na oczy nie widziałem. I na tym skończyła się moja przygoda z TBC.
Później ekipa z pierwszej gildii wróciła na toda. Trochę poraidowaliśmy jeszcze TBC. I na todzie nastał WOTLK. Tu szybkie Naxx, OS i Eoe. Szczerze mówiąc to więcej wipow zaliczyłem na hero tbc niż na tych raidach. Skończyłem z WOTLKiem z wielkim zażenowaniem, bo chociaż spodziewałem się że będzie łatwo, to oczekiwałem klimatu tych inst, ale to chyba najgorszy dodatek do wowa.
      Postanowiłem wrócić na stare dobre TBC i jeszcze spróbować nakopać MURU i KJ.

Powód:
Przeżyć jeszcze raz najlepsze w moim życiu chwile w wowie i poczuć smak triumfu po kompletnym skończeniu TBC. A później skasować wowa i zacząć normalnie żyć.

Aktywność: Codziennie wieczorami i często w dzień, chyba że jakaś robota wypadnie . Gram głównie 17(16) - 23(24) 

Wymagania:
To co najbardziej lubię robić - raidować. No i oczywiście poznać nowych ludzi. Z każdej gildii wynoszę zawsze przynajmniej kilka dobrych znajomości, które utrzymuję. Mam nadzieję, że i teraz tak będzie.

Kilka słów o sobie (czym się zajmujesz itp. ):
Jestem studentem ekonomii. Dużo czytam (książki wszelkiej maści, no może oprócz romansideł). Muzyka metal, rock (szczególnie 25-40 letni) trochę trance. Mam 4 psy. Lubię ładne samochody i szybkie dziewczyny.
 
Attu na MH/BT:
Nie posiadam

Shadow resist set:
Nie posiadam. Na matsy kilka dni.

Inne:
To teraz muszę się wysilić 70 wbiłem dziś. Pod względem eq nie mam żadnych, najmniejszych argumentów żebyście mnie przyjęli. Jestem kompletnie zielony z domieszką niebieskiego. Moją mocną stroną jest doświadczenie. Grałem na TBC 2,5 roku. Tylko i wyłącznie PVE, tylko i wyłącznie warkiem fury. O tej klasie wiem 99% tego co można wiedzieć. Wiem jak się ubrać, jak tą postacią pokierować, jak zrobić z niej użytek w postaci dużego dps-u. Przede wszystkim dbam o postać, jeżeli wiem że coś pozwoli mi osiągnąć choćby minimalnie lepszy wynik, dąże do tego. Raidowałem wszystko oprócz KJ. I w większości przypadków progresowałem bossy (oprócz częsci BT), więc mam namacalne doświadczenie, a nie teoretyczne. Wiem jak należy grać. Wiadomo, że jak się idzie na SSC w itemach T6 czy SWP to te bossy idą łatwo, nie trzeba się przykładać, idealnie zrealizować taktyki. Taka osoba nie może powiedzieć, że dobrze zna PVE, bo nie wie jak dużo trzeba włożyć pracy aby nieraz coś osiągnąć. Jestem osobą która wie co to ciężka praca, godziny wipow. Bardzo angażuję się w grę, każda gildia miała ze mnie pożytek. Niektórzy mówią że "wódki i pacierza nigdy nie odmawiam", ja mówię że wódki i raidu nigdy nie odmawiam . Wątpię czy takiej gildii jak wy potrzebny kolejny warek (mele dps mają ciężkie życie) skoro macie już kilku do raidowania obecnych inst. Mam kompletnie zielone eq, albo mówiąc inaczej wcale nie mam. Potrzebuję jakiś 2-4 tygodni, aby ubrać się za bojki i t4,t5 choćby z randomami, aby robić jakiś średni dps i móc z wami raidować T5,T6. Jeżeli dacie mi szanse i możliwość udziału we wspólnych hero, raidach t4/5, to nie zawiedziecie się i za miesiąc dostaniecie dobrego i oddanego gildii gracza. Na pewno się przydam. Jestem świadomy, że nie spełniam nawet minimalnych wymagań eq i zrozumiem, jeżeli odrzucicie moje podanie. Będę musiał spróbować gdzie indziej, albo jednak powoli jeszcze raz zacząć od zera. Chociaż jeszcze zaznaczę, że nie zgłosiłem się do jakiejś słabszej gildii by się ubrać, wyjść i dołączyć do mocniejszej, bo moim zdaniem takie zachowanie jest niedopuszczalne.

Czy jesteś cierpliwy i co byś zrobił po 4h wipowania na bossie:
Szczerze. To mogę siedzieć i 8 godzin, ale max. do 2 w nocy. O tej godzinie wysiadam. Pier.... wszystko - łącznie z wow-em i idę spać. No z wyjątkiem TS. Bo jeżeli rozmowa była na temat i fajna to bywało, że gadaliśmyw w gildii i do 6 rano

Oświadczam ze przeczytalem i w pełni akceptuje Regulamin Gildii dostepny na Forum.

Offline

 

#2 2011-12-06 07:33:56

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: Gabex

To teraz muszę się wysilić  70 wbiłem dziś.

NIE. podanie to nie wszystko. z ta czestotliwoscia z jaka raidujemy t5, na t6 bedziesz gotowy za trzy miesiace.


//Fald: Edytowałem bo ten poziom sarkazmu to mnie aż z skarpet wybijał. Tym bardziej że dyskusja jest w toku.
Tak, masz prawo być na mnie zły ale przyjmuję to na klatę.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

#3 2011-12-06 10:19:13

Zohar

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 83
Punktów :   

Re: Gabex

Żartujesz sobie z nas, imo do zamknięcia.

Offline

 

#4 2011-12-06 11:07:51

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Gabex

Unban Majkosa
Ja na tak i nie wiem o co wam chodzi. Kupił mnie podaniem. Jak będzie chciał to na gear poczeka.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#5 2011-12-06 12:40:55

 Schirru

Rogal nie kosi

2935760
Skąd: Stolica polskiej kultury
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 200
Punktów :   
Klasa: Rogue
Spec: Combat sword
Profesje: Herb / Alch (potki)
Ranga: Oficer
WWW

Re: Gabex

Nie mamy żadnego aktywnego warka fury. Fourstring prawie nie gra, a innych po prostu nie ma. Podanie bardzo na plus. Damy mu kilka tygodni na ubranie się i zrobienie attu. Albo się wywiąże albo nie. Na tak.


Jak kosić rogalem.
Rogal nie kosi.
"J***ć threat! Robić dps!" :D

Offline

 

#6 2011-12-06 15:42:16

 Erssi

AMAGE CL

3501405
Skąd: Amnesia Ibiza
Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 176
Punktów :   

Re: Gabex

Ja tu widzę bardzo pozytywnego człowieka i dlatego nie mogę być na nie


http://www.di.fm/content/a-state-of-trance/

It goes beyond liking, and beyond a hobby, it's about a way of living.

Offline

 

#7 2011-12-06 21:17:17

 Blasphemous

Ten Ktöry zna Piaska

status jugulator@aqq.eu
4352328
Skąd: nie chcesz wiedziec
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 503
Punktów :   
Klasa: HUNT/DRUID/WAR/MAGE/ROUGE
Spec: kręce cyferki
Profesje: jc/engi/alch/tailor
Ranga: bardzo ważna

Re: Gabex

mnie tez podanie wzielo, jestem na TAK

Offline

 

#8 2011-12-06 21:30:14

 Stef

Resto/feral Druid CL

5925321
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 672
Punktów :   
Klasa: Druid
Spec: Resto, feral hobbystycznie
Profesje: ALCH i póki co JC
Ranga: Ten, co cię w gildii wysłucha

Re: Gabex

imho na tak, jak ersi ubieramy to z takim podejsciem jego tez ubierzemy
jeśli nawet by to miało trwac 2-3 miesiące to doświadczony gracz w pełni ogarniający swoja klasę jest nie do zmarnowania... a z rekruta moze nie wyjsc do puki nie spelni norm na t6. Jeśli będzie zaangażowanie i solidne gnębienie ZA +eq za bojki z wyspy ma szansę! i mówię to z uwagi że nie chce brać jakiegoś alta troche poubieranego od kogos z innej guildi. Przeknoasz mnie do siebie jeszcze bardziej jeśli napiszesz do jakiego eq byłbyś w stanie dojść warkiem fury tylko na raidach do 10 osobowych +eq z wyspy za bojki + ew pvp i world bossy i na ile wg ciebie jest  taki gear jest dobry

Offline

 

#9 2011-12-07 00:16:23

gabex

Believer

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gabex

O i to jest jeden z najciekawszych tematów o warku i ogólnie mój ulubiony temat do dyskusji o mele dpsach - EQ.
Ogólnie raczej wiadomo, że warka można ubrać na 3 sposoby:
1 - bierzemy eq jak leci z coraz lepszych inst, bosów. Takie podejście determinuje głównie zwiększanie ilość str, jako rzecz naturalna będąca wyrazem rosnącego lvl itemów. Przy tym mamy po trochu wszystkich statystyk: hitu, crita, arp, haste. Te podejście jest chyba najbardziej popularne i nałatwiejsze. Przy początkowych poziomach T4,5 nie robi różnicy między pozostałymi sposobami, a nawet jest od nich lepsze. Chociaż od T6 bardzo blednie.
2 - tutaj główną rolę odgrywa redukcja armoru u bossa. Jest to raczej poziom T6 (oczywiście bardziej od BT niż Hyjal), chociaż do uzyskania optimum burstu potrzeba itemow z SWP, i często nie plate-ów. Wiadomo w jaki sposób redukcja armoru działa, więc nie będę się rozpisywał, czemu na początku zbytnio się nie opłaca itd.
3 - i chyba najbardziej kontrowersyjny sposób to ubranie wara pod haste i hard hit capa (bądź nie, ale to temat morze). Tu rządzą itemy głównie z SWP. Tym sposobem nigdy nie miałem przyjemności grać, chociaż jestem zajebiście ciekawy jak to się sprawdza w praktyce. Z tego co wiem na globie były duże podziały między redukcją armoru, a hastem, chociaż redukcja miała chyba więcej zwolenników.

Na obecną chwilę planuje się ubrać 1 sposobem, z dużą ilościom itemow z redukcja armoru, jako przygotowanie do T6 (niektóre itemy jakie zamierzam zebrać, np. pasek za bojki, są endgame-owe do 2 sposobu ubierania). Nawet szczerze mówiąc nie ma za bardzo wyboru w itemach, nie mając dostępu do t5. Wiadomo, że ta redukcja armoru nie do końca będzie działać tak jak należy, bo te itemy nie pozwalają na uzyskanie, tak jakby minimalnych poziomow bocznych w tym przypadku statystyk str i crita. Ale na podstawie doświadczeń wygląda całkiem przyzwoicie nawet pozwalające na udział BT przy mocnym ogólnym dps-ie raidu (szczerze mówiąc w poprzedniej gildii jak nie było chętnych na SWP to nawet na brutka w podobnym eq zdarzyło mi się iść ). Z t5 oprócz tierów nie ma raczej lepszych itemów do wyboru, jakieś wristy czy ringi tam się przewijają, ale nic powalającego na kolana.

Jeśli chcecie mogę rozwinąć wypowiedź, wymienić dokładnie planowane wstępnie eq z uzasadnieniem wyboru.

Offline

 

#10 2011-12-07 10:34:15

Soriskien

WARRIOR CL

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gabex

Kolego Gabexie niewątpliwie posiadasz pomysł i koncepcje ubierania swojej postaci to jest duży plus, jednakże jako dps bo rozumiem, że nim planujesz grać, póki nie osiągniesz minimum wymaganego przeze mnie a za takowy obrałem 2000 attack power i min 30% - 33% crit  230 hit - oczywiście mówię o fury będę:

Na NIE.

Powodzenia w dalszej grze i zachęcam do ponownego złożenia podania po osiągnięciu minimalnych wymagani gildii (attu + moje "widzi misie")

proponuje zamknąć.

Ostatnio edytowany przez Soriskien (2011-12-07 10:35:22)

Offline

 

#11 2011-12-07 11:49:34

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: Gabex

Cl zdecydowal. Odrzucone, zamykam.

/Decyzja unieważniona - brak wymaganej większości głosów.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

#12 2011-12-07 13:04:47

 Schirru

Rogal nie kosi

2935760
Skąd: Stolica polskiej kultury
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 200
Punktów :   
Klasa: Rogue
Spec: Combat sword
Profesje: Herb / Alch (potki)
Ranga: Oficer
WWW

Re: Gabex

To my już oficjalnie wprowadziliśmy głos decydujący dla CLa? Nic mi o tym nie wiadomo, a jeśli nie wprowadziliśmy, to w głosach jest 3 na nie do 5 na tak. WTF?


Jak kosić rogalem.
Rogal nie kosi.
"J***ć threat! Robić dps!" :D

Offline

 

#13 2011-12-07 14:53:51

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Gabex

Dobra. Imo to wygląda tak: nie ma wprowadzonego oficjalnie decydującego głosu CL-a także jak podsumował Schirru: 5 do 3.
Jednak dlatego że gear Gabexa totalnie nie zgadza się z naszymi wymaganiami OTWIERAM ponownie dyskusję i podanie.
Czekamy na głosy wszystkich oficerów
- Tempy, Vergil, Nonamer - wypowiedzcie się.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#14 2011-12-07 15:02:11

 Schirru

Rogal nie kosi

2935760
Skąd: Stolica polskiej kultury
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 200
Punktów :   
Klasa: Rogue
Spec: Combat sword
Profesje: Herb / Alch (potki)
Ranga: Oficer
WWW

Re: Gabex

"Przyjmujemy człowieka, nie postać."

/Schirru, wypowiedziałeś się już. Ja też jestem na tak ale by przeszedł zdecydowanie widzę konieczność większej ilości osób biorących udział w głosowaniu. - Fald.


Jak kosić rogalem.
Rogal nie kosi.
"J***ć threat! Robić dps!" :D

Offline

 

#15 2011-12-07 15:05:43

Vergil

Administrator

5518727
Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 381
Punktów :   
Spec: Biją mnie...
Ranga: Ponury

Re: Gabex

Jeżeli ogarniesz boostowanie siebie w jakiś sposób (hero, kara, ZA, crafty, takie tam pierdoły), to mogę być na tak. Tyle że to ma być dość szybko i sprawnie, bo w przeciwnym razie po prostu zajmujesz miejsce. Czyli malutkie tak.

Offline

 

#16 2011-12-07 15:49:51

Krezol

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 38
Punktów :   

Re: Gabex

Moim zdaniem może spokojnie ubrać sie na hero bez gildi. Jeżeli naprawde mu zależy żeby do nas dołączyć to napisze ponownie podanie jeżeli Jego gear będzie na wystarczającym poziomie. Na NIE

Offline

 

#17 2011-12-07 17:18:47

Tempicielali

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Gabex

neutral



4 nie
6 tak
1 neutral


brakuje jednego głosu. Nonamer/Batollo

Offline

 

#18 2011-12-07 17:26:48

DroGGy

Believer

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 491
Punktów :   10 

Re: Gabex

Ja bym go brał, zobaczcie jak człowiek opowiada o swojej postaci, na kilometr widać, że się tym INTERESUJE, nie jest to osoba typu " zrobie sobie dziś nowego alta, zbiore epick gear wrzuce gemy enchanty i wiooo" On ogarnia temat. Znajomość swojej klasy to najważniejsza rzecz na Pve. Jak widziałem takie podania u rogali, to brałem kolesia z miejsca, prawie zawsze z dobrym skutkiem.

Ostatnio edytowany przez DroGGy (2011-12-07 17:32:44)

Offline

 

#19 2011-12-07 18:12:43

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: Gabex

dobra, jako ze mam juz powyzej uszu tego tematu, zmieniam swoj glos na TAK.
oficjalnie tez zaraz wpisze do regulaminu rekrutacji ze jednak class leader ma decydujace zdanie i jesli ten jest na NIE, podania beda odrzucane. bo to pod CLa skrzydla wpada taka osoba i on osobiscie moze sobie tego nie zyczyc.

tak jak mowilem. zmieniam swoj glos i wiekszoscia glosow zamykam temat po raz drugi, rozpatrujac podanie pozytywnie.

zglos sie po inva i nie zmarnuj danej ci szansy, twoja aktywnosc (a raczej jej brak) bedzie szczegolnie odnotowywana.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
here https://www.tourderybnik.pl/ motoryzacja wodomierze wrocław cena przewóz osób Niemcy