Ogłoszenie

[25 MAN] T4 GL: 2/2 T4 M: 1/1 T5 TK: 4/4 T5 SSC: 6/6 T6 MH: 5/5 T6 BT 7/9

#1 2012-01-09 15:19:24

jajoo

Aplikant

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 2
Punktów :   

Rekrutacja - Jajoo Mage

Nick: Jajoo

Klasa: Mage Undead

Poprzednie gildie oraz powody ich opuszczenia:

Gildia Untochables ( ally ) rozpadła się obecnie w ally mam Priesta t6 ale nim nie raiduję z powodu braku gildii czasem zaloguję się tam aby porozmawiać ze starą ekipą która została w gildii z szacunku. Jest to moja pierwsza postać w hordzie

Build:

Fire - http://wow-space.info/menu/kalkulator#m … 0530020010

Armory:
http://armory.hellground.pl/character-s … nd&n=Jajoo

Statystyki

osobiście uważam że fire mage powinien dążyć do osiągnięcia 40% crita poźniej hit capa a następnie bsd/haste

Dwa Screenshoty:
z okna logowania - http://imageshack.us/photo/my-images/40 … 22255.jpg/
screen statystyk - http://imageshack.us/photo/my-images/40 … 23353.jpg/
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiek:
19 lat

Doświadczenie rajdowe:

biłem i znam taktykę na każdego bossa do swp w aliance nasza gildia zabiła wszystkie możliwe bossy razem z Ilidanem.

Jest to jeden z moich + mimo słabego gearu

Powód:

Poszukuję gildi pve raidującej niestety z braków w gearze bardzo dużo osób traktuje mnie lekceważąco. Zauważyłem wasze ogłoszenie w grze i stwierdziłem że spróbuję co mi szkodzi

Aktywność:

W grze jestem praktycznie cały czas od godziny około 16 do 24 czasem się zdarzy ( rzadko ) że mnie nie będzie w poniedziałki.

Wymagania:

Oczekuję dobrej zabawy częstego raidowania i miłej atmosfery w gildii oraz pomocy w razie potrzebny oczywiście służę  tym samym

Kilka słów o sobie (czym się zajmujesz itp. ):

Wow imprezy oraz matura

Attu na MH/BT:

Niestety nie mam postać jest słabo ubrana i nie miałem możliwości zrobienia

Shadow resist set:

Posiadam pełny set

Inne:
Główną moją zaletą jest duże doświadczenie pvp jak i pve znam się na prawie każdej klasie i przede wszystkim służę pomocą. Na Hellgroundzie gram od początku serveru. Skilluje tailoring/enchanting myślę że w gildii może się przydać kolejny enchanter i tailor gdyby ktoś był offline.

Czy jesteś cierpliwy i co byś zrobił po 4h wipowania na bossie:
to co by kazał raid leader, próbował bym rozluźnić atmosferę ;D

Oświadczam ze przeczytalem i w pełni akceptuje Regulamin Gildii dostepny na Forum.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania oraz lekkich ulg jeśli chodzi o gear

Ostatnio edytowany przez jajoo (2012-01-09 15:23:22)

Offline

 

#2 2012-01-09 16:35:24

 Batollo

Fire Mage CL

9334334
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Rekrutacja - Jajoo Mage

Słuchaj kolego może jako osoba byś pasował ale twoje eq kosmicznie odstaje od naszych wymagań totalnie minimalnych twoje eq to na kara może wystarczy i twoje podejście osiągnięcia 40% crita człowieku po co ci tyle skoro 17/100 hitów będziesz chybiał przelicz sobie jako to stara demage dona /many.
       I pierwsze pytanie jak sobie wyobrażasz wyskoczyć z nami np.: MH gdzie many wystarczy cie na pare hitów i to wielkości 1,6 k przy krycie 2,2 k pewnie. i jeszcze do tego 20% chybisz na bosie zdechniesz w przed biegach gdy normalny dps będzie się dopiero rozgrzewał ? 

       II. jak sobie wyobrażasz ubieranie ciebie ??? i po co nam ktoś kogo trzeb  bosstnąć

       III. Bulid może być ale i tak przy takim eq za słabo się nastawiłeś na regen many i dlaczego tak zrobiłeś ??
   
       IV. jakie masz doświadczanie grania magiem ???


Nie lękajcie się i strzeżcie się fałszywych proroków bo są ślepcami co prowadzą głupców .
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sam sobie poradzę!!!!!
kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Offline

 

#3 2012-01-09 16:41:30

Azrael

Administrator

4021972
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 683
Punktów :   

Re: Rekrutacja - Jajoo Mage

nie czaje po co Ci build z Ice Veins skoro z twoimi itemami to najbardziej optymalny byl by deep fire z 5/5  w arcane concentration ,  hita masz 9 czy to jest 0 bo na screenie nie jestem w stanie tego zobaczyc ( za duzy stanowczo i rozdzielczosc razi ), osobiście uważam że bez hita na raidach t5 na ktore bysmy cie zabrali mial bys za duzo resitow na te kox crity ? crit ok dobra statystyka ale bez hita nie nada sie. Troche kpina dla mnie to podanie bo nawet nie masz 1 rzeczy ktora mozna by za bojki kupic , wiec eq bojkowym nie mozna nazwac , o trinketach nie wspomne. Na hero nie chodzimy lub kazdy indywidualnie a u Ciebie od tego trzeba by bylo zacząć , repy brak u The Scryers gdzie tanioszka wbic ta repe oraz The Sha'tar ktore na reva obowiazkowo musisz miec. na co czekales?

Cóż nie jestem CL magow ale ja na  NIE


"Words are the most powerful drug used by mankind"


I don't have a life, I have lives. Im a gamer !

Offline

 

#4 2012-01-09 17:22:50

jajoo

Aplikant

Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja - Jajoo Mage

1) tak jak mówię postać mam nie długo ona ma 5 dni 70 level już udało mi się wbić reputacje w większości sha'tar to kwestja czasu chwilowo i tak kupienie enchantu na head jest dla mnie nie przydatne.
2) Napisałem że będę dążył do 40% crita poźniej hit cap i na końcu bsd/haste ( oczywiście te 40 % hita bym osiągną gdzieś na poziome t5+ i przy itemach do crita jest oczywiście hit więc to nie będzie tak że hita wcale mieć nie będę)
3) Magiem mam doświadczenie ponieważ grałem sporo nim i raidowałem t5 + robiłem jeden z większych dpsów
4) Bulid pod Ice venis jest zdecydowanie lepszy ponieważ robię większy dps kosztem many ( nie zapominajmy że mam magiem Evo + mana gema co 1.5 min + mana potiony co 1.5 min ) many nie braknie już to przerabiałem.
5) Na waszym miejscu też bym zwrócił uwagę na mój gear. Mag co ma taki gear nie ma  żadnych szans na raidowanie t6, i tak najpierw bym musiał zrobić atu więc nie liczę że od razu został bym zabrany w pierwszym składzie na MH. Nie zapominajmy że są itemy za bojki może to nie są jakieś super. Powiedzmy że bym zbierał 10 bojek dziennie to w 2 tygodnie już bym z gearem nie odstawał. Jeżeli była by taka możliwość aby wziąć mnie na jakiegoś bossa z t5 aby sprawdzić DPS to śmiało mogę powiedzieć że w team gearze bym zrobił koło 800.

Jeśli odrzucicie trudno nie mam za złe ale możecie zyskać dobrego DPS'a i chyba nie ma wiele do stracenia

Offline

 

#5 2012-01-09 18:06:41

Azrael

Administrator

4021972
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 683
Punktów :   

Re: Rekrutacja - Jajoo Mage

nikt tu nie martwi sie o gear bo to zawsze idzie nadrobic  ,tylko nie rozumiem tej calej polityki z critem , coz kazdy ma swoj styl gry , wazne by sie sprawdzal. Co do many to ja grajac magiem t5/t6 mam problemy z mana straszne ale coz pewnie go lamie mimo mana potek gemow oraz evo. jest tylko jeden problem , magow mamy z 4-7 aktywnych czasem na raidzie i jezeli chodzi o itemy poziomu t5 mysle ze duzej konkurencji na większość nie ma ale pozostają takie wyjatki o które trzeba walczyć.Z crafta mozesz zawsze sobie klate itd ogarnac kwestia tego czy będziesz nam potrzebny jezeli trzeba w ciebie tyle zainwestowac czasu. jestem sklonny dac Ci szanse o ile po przyjeciu ostro sie wezmiesz do roboty i zobaczymy jakis postep, ale ja tutaj nie decyduje sam , zobaczymy jak reszta. Pamietaj tylko że jezeli zostaniesz przyjety ostro bedziesz kontrolowany pod względem progresu z gearem i ogarnieciem na raidzie ( nie max dps tylko to co bijesz i czy wykonujesz polecenia Ci przypisane).


"Words are the most powerful drug used by mankind"


I don't have a life, I have lives. Im a gamer !

Offline

 

#6 2012-01-09 19:13:38

Tempicielali

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Rekrutacja - Jajoo Mage

zaryzykuje na TAK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apartamento con aparcamiento gratuito 1 noclegi w Sasinie busy Bruksela cs ogar