Ogłoszenie

[25 MAN] T4 GL: 2/2 T4 M: 1/1 T5 TK: 4/4 T5 SSC: 6/6 T6 MH: 5/5 T6 BT 7/9

#1 2011-11-28 21:53:11

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Dzambodzet

Nick: Dzambodzet

Klasa: Priest

Poprzednie gildie oraz powody ich opuszczenia: Było ich kilka, nie będę wszystkich wymieniał gdyż mija się to z celem. Były to gildie low lvlowe, ostatnia na której można zaczepić oko to legion of doom, opuściłem ja ponieważ nie było progresu, oraz brak planów na przyszłość.

Build: Holy (Spirit) http://armory.hellground.pl/character-t … et&group=1

Armory: http://armory.hellground.pl/character-s … Dzambodzet

Statystyki: Spirit -> Intelect -> BH -> Stamina

Screenshoty:
1. http://img27.imageshack.us/img27/9271/w … 213848.jpg
2. http://img831.imageshack.us/img831/9136 … 213900.jpg
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiek: 18 lat


Doświadczenie rajdowe: Przygodę z raidami zacząłem właśnie na Hg w ally hunterem o nicku Bbcode, przebywałem nim w gildi Linear, zwiedziłem wszystkie bossy t4, na t5 wszystko oprócz lurkera i hydrosa, cale t5, t6 --> hyjal, bt włącznie z illidianem. Na swp czytałem tylko taktyki, wiec jak to w praktyce będzie niewiem.

Powód: Stawiam duży nacisk na ludzi którzy tworzą gildie, ale progres i udane raidy tez się liczą tylko w mniejszym stopniu.

Aktywność: Jako, ze jestem jeszcze uczniem to praktycznie codziennie od godziny 17:00 do godziny bliżej nieokreślonej (jak mi się znudzi). Ofc na raidach zostaje do końca

Wymagania: W miarę udanych raidow, luźnych pogawędek na g chacie czy mumble (o ile macie mumble).

Kilka słów o sobie (czym się zajmujesz itp. ): Na imię mam Patryk, chodzę do trzeciej klasy technikum, mam 18-lat. Pochodzę z niedużego miasta Miechów, położonego niedaleko Krakowa. Od pewnego czasu zaczęły mnie interesować sporty ekstremalne, a głównie narciarstwo. Jestem spokojnym zrównoważonym uczniem z humorkiem.

Attu na MH/BT: Na Mh standardowo do zabicia vaszi i kael, Bt oddać q w arca.

Shadow resist set: Jak bedzie potrzebny postaram sie jak najszybciej zrobic.

Inne: Nic specjalnego nie przychodzi mi na myśl, ale chetnie odpowiem na zadawane poniżej pytania.

Czy jesteś cierpliwy i co byś zrobił po 4h wipowania na bossie: Pewnie wziąłbym kolejna klawiaturę i walił nią o biurko, aż byśmy zabili
<^^>

Oświadczam ze przeczytalem i w pełni akceptuje Regulamin Gildii dostepny na Forum.

Offline

 

#2 2011-11-28 22:36:44

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Dzambodzet

Wszystko zależy od Twojej determinacji.
Rzadko robimy t5 (co dwa tygodnie a i czasem przekładamy progres nad robienie te piątek).
Gearu nie masz, attu nie masz.

Co mógłbyś wnieść do naszej gildii? Czekam z decyzją na Twoją odpowiedź.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#3 2011-11-28 22:48:30

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Co mógłbym wnieść, hmm jestem bardzo aktywnym graczem na swoja kolej mogę poczekać. Uważam, ze  swoja role w raidze odgrywam przynajmniej w 95%, dispeluje kiedy trzeba healuje jak szalony, czasami zlamie ale to rzadkość Tak jak wyżej pisałem raidowalem cały dostępny content z doświadczonymi graczmi, wiec z  raidami od strony praktycznej nie będzie problemu.. Postaram się spełnić wasze oczekiwania choć nie wiem jakie one sa

Offline

 

#4 2011-11-28 22:55:20

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: Dzambodzet

absolutnie nie masz gearu. invanie groszkow totalnie mija sie z celem. buildem tez nie przekonujesz bo jest poprostu kiepski, zero pktow w ulepszona banke. klikasz dispell myszka? wiesz co to bindy? kompletny brak pojecia jesli chodzi o gearowanie preja. kupiles za bojki to co lepsze mozesz miec z herokow (neck i back) natomiast nie masz najlepszych do t6 rekawic.  attu nie zaczete. kicknalbym cie i tak po dwoch tygodniach bo bylbys najzwyczajniej nieprzydatny, nawet na cale t5 cie strach zabierac.

ZDECYDOWANE NIE.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

#5 2011-11-29 06:54:14

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Jak już uważasz, co do necka z ub i backa farmie je tylko nie chca wypasc, a szybciej zeszło mi kupic te bojkowe i wymienić je za zielona salate. Dispeli nie mam zbindowanych ponieważ bary z raidem mam bezpośrednio nad spelami. Tak wiem co to bindy.

Offline

 

#6 2011-11-29 07:35:40

 Stef

Resto/feral Druid CL

5925321
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 672
Punktów :   
Klasa: Druid
Spec: Resto, feral hobbystycznie
Profesje: ALCH i póki co JC
Ranga: Ten, co cię w gildii wysłucha

Re: Dzambodzet

brak attu
brak gearu
brak dobregu buildu

trzy razy na nie, dziękujemy

Offline

 

#7 2011-11-29 07:41:57

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Również dziękuje, powodzenia

Offline

 

#8 2011-11-29 10:01:43

Tempicielali

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Dzambodzet

ja szczerze za samo podejscie jestem na TAK healerow ostatnio malo na raidzie mamy chociaz czlowiek do ubrania lecz zawsze ktos kto ogarnia przynajmniej tak mi sie zdaje a dodatkowo to spirit gdzie ich kompletnie w guild niemamy

Offline

 

#9 2011-11-29 10:31:27

Zohar

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 83
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Hmm, no podanie ładne, jeżeli masz doświadczenie takie jak mówisz to ok, tylko ten gear i attu... Ale z drugiej strony, pilnuje podania, no i spiryt. heh, nie wiem, neutral w kierunku na tak.

Offline

 

#10 2011-11-29 11:21:42

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Dzambodzet

Dzambodzet napisał:

Jak już uważasz, co do necka z ub i backa farmie je tylko nie chca wypasc, a szybciej zeszło mi kupic te bojkowe i wymienić je za zielona salate. Dispeli nie mam zbindowanych ponieważ bary z raidem mam bezpośrednio nad spelami. Tak wiem co to bindy.

Jeśli używasz xpearla i nie masz bindów to sobie je zrób
Sama świadomość czym są bindy Cię nie ratuje. Ale dyskusja jest ciekawa.
Choć odpowiedź do Stefa była dziwna no.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#11 2011-11-29 11:51:57

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Jeśli bardzo przeszkadza wam moje klikanie na dispele itp to oświadczam, że właśnie je po bindowalem. Ze stawianiem się na raidy nie będzie problemu, a co do odpowiedzi na post Stefa, zwyczajna kultura osobista ;P bo to sa fakty prócz, buildu który uważam za słuszny, ale oczywiście dostosuje się do waszych zaleceń, o ile podanie bedzie pozytywnie rozpatrzone.

Offline

 

#12 2011-11-29 11:55:41

Tempicielali

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Dzambodzet

dobra poprosze proste odpowiedzi kto za a kto przeciw!!!!!!!!!


JA na TAK


Widac ze mu zalezy , podanie ladne, prej w spirit, i cos jeszcze ale niechce mi sie pisac

Offline

 

#13 2011-11-29 12:36:42

 Schirru

Rogal nie kosi

2935760
Skąd: Stolica polskiej kultury
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 200
Punktów :   
Klasa: Rogue
Spec: Combat sword
Profesje: Herb / Alch (potki)
Ranga: Oficer
WWW

Re: Dzambodzet

Niech rzuci screena z nowymi bindami, chcę to zobaczyć. Nie bardzo wierze w skuteczność dispellowania bez bindów, o jakiej do tej pory mówił.


Jak kosić rogalem.
Rogal nie kosi.
"J***ć threat! Robić dps!" :D

Offline

 

#14 2011-11-29 12:43:49

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Plosie

http://img32.imageshack.us/img32/8995/w … 143219.jpg

Ostatnio edytowany przez Dzambodzet (2011-11-29 14:33:04)

Offline

 

#15 2011-11-29 14:06:15

 Schirru

Rogal nie kosi

2935760
Skąd: Stolica polskiej kultury
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 200
Punktów :   
Klasa: Rogue
Spec: Combat sword
Profesje: Herb / Alch (potki)
Ranga: Oficer
WWW

Re: Dzambodzet

Na bańkę chyba do tej pory widzę nie masz binda. Dobra, ja na neutral.


Jak kosić rogalem.
Rogal nie kosi.
"J***ć threat! Robić dps!" :D

Offline

 

#16 2011-11-29 15:48:14

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Dzambodzet

Ma pod V co jest dziwne jeśli musisz mieć kciuk na alcie by zawsze móc szybko dispellować/bańkować do czego sytuacyjnie zmusza chociażby RoS. Używając bindów w dolnym rzędzie klawiszy literowych nie używasz alta jako modyfikator bo musisz zrobić ruch nadgarstkiem i ergonomia całego systemu wali się na twarz.

JEDYNĄ rzeczą która Cię ratuję to domniemane doświadczenie.
Wyjaśnij dlaczego na forum linearu Twoje konto nie ma żadnego postu - próbowałem szukać Twojego podania, bądź jakiejkolwiek aktywności tam. Kiedyś z nimi grałem i mam jeszcze passy
+ data rejestracji "24 Paź 2011" miesiąc to kupa czasu na zwiedzenie całego t6. Ale znów, powód by Ci wierzyć?
Ew. ktoś od nich może potwierdzić Twoją wersję? Daj nicki.

Dlaczego to takie ważne? Bo to jedyna rzecz która sprawia że ludzie są na nautral bądź na tak.
Ostatnio przyjęliśmy dwóch nieubranych pipoli. Ale dlatego że miałem całkowitą pewność co do ich obycia, ogrania i kultury osobistej. Normalnie próg rekrutacyjny jest o wiele wyższy. Niż Twój poziom także.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#17 2011-11-29 16:07:08

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Nie ma postów, bo linear miał problemy z forum i byla wgrana wcześniejsza baza. Spytać możesz większości osób a najlepiej samego malfa, Prawysznikow=Linear, Elco, Aquelia, czy  Losbubos'a.


Co do bindów ustawiłem je mniej więcej rzeby były pod reka, tak jak pisałem wcześniej grałem hunterem, prestem sie szkole wiec błędy mogą sie zdarzać.

Ostatnio edytowany przez Dzambodzet (2011-11-29 16:08:36)

Offline

 

#18 2011-11-29 16:23:28

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Dzambodzet

To była raczej uwaga techniczna. Nie tyle błąd co gwarantuje że będzie Ci tak niewygodnie.

Neutral.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#19 2011-11-29 16:53:45

 Stef

Resto/feral Druid CL

5925321
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 672
Punktów :   
Klasa: Druid
Spec: Resto, feral hobbystycznie
Profesje: ALCH i póki co JC
Ranga: Ten, co cię w gildii wysłucha

Re: Dzambodzet

to może ja się trochę rozpiszę:
moim zdaniem wiedzenie całego bt niewiele daje bo robiłeś to jako dps, z punktu widzenia heala jesteś nieograny, twój build oraz posiadane i kupione eq za bojki świadczą o tym że na priescie się nie znasz gdyż jak Jabb zauważył u priesta co się kupuje pierwsze to rękawice ->offhand -> wristy / trink.
do tego build: heal nie trobi takiego tps-u w gildii t6 z takim eq żebyś musiał w niego cokolwiek inwestować.
Eq na całe t6 jest stanowczo za słabe i bedzie się pojawiało pytanie - czy wziać dobrego heala i szybko wszystko wyczyścić czy ubieramy groszki męcząc sie z każdym bosem. Nie oszukując się wole inwestować  czas w lepiej ubranych, szczególnie że na bardzo wiele rzeczy z t6 jest duży popyt, tokeny bedą nieosiągalne przez długi czas a z pozostałych clothów pod heal tez sie inni chętni znajdą. Przyjąbym cię jeśli ubieralibyśmy trzecie ofspece piątego alta ale że tak nie jest to będę na nie. I mówię to absolutnie nie z żadnej niechęci ale z tego że na razię nie widze cię na żadnym miejscu w main składzie.
Pomijam już fakt zerowego eq z ZA które powinno być podstawą do wstępu w miarę nieubranych graczy do gildii T6

Offline

 

#20 2011-11-29 17:15:15

Dzambodzet

Aplikant

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dzambodzet

Stef w 100% się z Tobą zgadzam. Na slota w raidzie poczekam uzupełniając braki. Próbować warto, a wiec wklejam screen : http://img21.imageshack.us/img21/5524/r54rrrk.jpg Lepszego nie znalazłem ;/

Offline

 

#21 2011-11-29 17:52:15

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: Dzambodzet

a ja sprawe zakoncze i jako CL holy prejow podanie odrzuce i zamkne watek.

niestety nie jestes absolutnie gotowy na t6. poszukaj prosze gildii ktora bedzie raidowala o jeden tier nizej. nie mamy czasu na ubieranie groszkow. nie jestesmy dla ciebie targetem bo poprostu sobie u nas nie poraidujesz. jak juz wspomnialem, kicknalbym cie po dwoch tygodniach i tak. oszczedzam sobie bycia tym zlym co kicka ludzi, tobie oszczedze czas.

jednakze po polepszeniu twojego gearu chetnie zobacze Twoje podanie ponownie, narazie twoja postac jest dla nas totalnie nie przydatna.

pozdrawiam zycze milej gry.

zamykam.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania mokotów Łazy kwatery purmo wrocław motoszkocja