TB!

Forum gildii True Believers / True Believers guild board

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

[25 MAN] T4 GL: 2/2 T4 M: 1/1 T5 TK: 4/4 T5 SSC: 6/6 T6 MH: 5/5 T6 BT 7/9

#1 2011-11-30 21:05:28

bazarq

Aplikant

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 6
Punktów :   

bazarq

Nick:
bazarq

Klasa:
sprej

Poprzednie gildie oraz powody ich opuszczenia:
kilka ich było, w tym TB dość dawno tego. Revived ostatnio- niektóre osoby pozostawiały wiele do życzenia, poza tym brak progressu i ludzi mało.

Build:
http://armory.hellground.pl/character-t … rq&group=1

Armory:
http://armory.hellground.pl/character-s … d&n=Bazarq

Statystyki:
BSD > hit > mp5 >crit > int

Dwa Screenshoty:
http://imageshack.us/photo/my-images/52 … 03359.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/69 … 03806.jpg/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiek: 21

Doświadczenie rajdowe:
- Ogarnięte całe T5, T6 na mh udało mi się dotrzeć do azgalora, bez archiego. BT jedynie liznąłem ledwo co supermusa, dalsze ogarnianie to raczej nie problem

Powód:
- robicie progress co chyba najważniejsze, pograć sobie bez spiny wieczorami.

Aktywność:
- w tygodniu to chyba w godzinach po 18 raczej do późna, mieszkam w akademiku więc nie mam problemu z aktywnością.

Wymagania:
- atmosfery bez spiny i w miarę możliwości aktywne raidowanie z bardziej doświadczonymi ode mnie graczami.

Kilka słów o sobie (czym się zajmujesz itp. ):
- od czego by tutaj zacząć... Mieszkam aktualnie w Szczecinie i studiuję- a co studiuję? Większość ludzi robi wielkie oczy kiedy mówię że są to nanotechnologie na wydziałach chemicznym i mechanicznym, ale jara mnie to i wiążę z tym przyszłość na ten czas chociażby w tym momencie kiedy jestem na drugim roku. W wolnych chwilach nie związanych z nauka i miejscowością w której mieszkam robię wszystkiego po trochu- a w szczególności jazda na motorze. Cross- mój ulubiony sprzęt zaraz za samochodami terenowymi. Nie lubię cwaniaków którzy uważają że wszystkie rozumy postradały- lubię ludzi otwartych i szczerych, podchodzących do życia z lekkim dystansem lecz nie takim całkowitym bo mści się to w wieku starczym Lubię spokój, budować z drzewa i czasami pracę fizyczną która pomaga trzeźwo myśleć. wiele bym pisał ale wyjdzie w praniu


Attu na MH/BT:
- jest na oba
Shadow resist set:
- nie posiadam bo nie był potrzebny, ale nie problem go zrobić rzecz jasna

Inne:
- rzadkie recki? na podstawie tego można dostać się do gildii, dość interesujące mam tam enchanting powyżej 90% bez kilku recek. Nie chcę niczym pzrekonywać w poście, myślę że przechwalanie się tutaj jest głupie bo mozna napisać wszystko- a wolałbym to robić na codzień w guildii

Czy jesteś cierpliwy i co byś zrobił po 4h wipowania na bossie:
- nic mnie nie już nie zdziwi. Poszedłbym się naprawić i do skutku. Lubię pozytywną determinację kilkudziesięciu osób

Oświadczam ze przeczytalem i w pełni akceptuje Regulamin Gildii dostepny na Forum.

Ostatnio edytowany przez bazarq (2011-11-30 21:33:12)

Offline

 

#2 2011-11-30 21:51:09

 Blasphemous

Ten Ktöry zna Piaska

status jugulator@aqq.eu
4352328
Skąd: nie chcesz wiedziec
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 503
Punktów :   
Klasa: HUNT/DRUID/WAR/MAGE/ROUGE
Spec: kręce cyferki
Profesje: jc/engi/alch/tailor
Ranga: bardzo ważna

Re: bazarq

chmm, no podanie ok, eq ostatecznie nie takie zle, nick kojarze, ale jednak - bedziesz czwartym sprejem, jesli jestes w stanie zaakceptowac czesta rezerwe to moge byc na TAK

Offline

 

#3 2011-11-30 22:46:12

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: bazarq

ja na NIE. pamietam Cie, byles u nas main specka w holy i bez porozumienia z kimkolwiek needowales na main specke tokeny po czym kupowales je pod shadow.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

#4 2011-11-30 22:56:56

bazarq

Aplikant

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: bazarq

trochę dawno temu to było, nie sądziłem wtedy że to takie istotne, jednak czasy się zmieniają.

Offline

 

#5 2011-11-30 23:50:00

 Stef

Resto/feral Druid CL

5925321
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 672
Punktów :   
Klasa: Druid
Spec: Resto, feral hobbystycznie
Profesje: ALCH i póki co JC
Ranga: Ten, co cię w gildii wysłucha

Re: bazarq

ja jestem za przyjęciem o ile nie będziesz lamić spreja tzn masz dobrze ssać mane i nie ginąć w głupi sposób
no i możemy rozkminiać nt nanotechnologii btw jaką nantochnologią chcesz się zajmować? typowo inżynieryjną, procesową czy bionanotechnologią?

Offline

 

#6 2011-12-01 00:01:24

bazarq

Aplikant

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: bazarq

póki co to chce w zwyczajną inżynieryjną z nanorurkami węglowymi do zast. w elektronice i budownictwie- ale coraz bardziej zastanawiam sie nad bionano bo widzę w tym większe szanse a czemu takie zainteresowanie na ten temat, czyżbyś coś pokrewnego studiował?

Offline

 

#7 2011-12-01 00:38:20

 Stef

Resto/feral Druid CL

5925321
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 672
Punktów :   
Klasa: Druid
Spec: Resto, feral hobbystycznie
Profesje: ALCH i póki co JC
Ranga: Ten, co cię w gildii wysłucha

Re: bazarq

[ps: znaj moje miłosierdzie, ja ci wybaczam ninjowanie - ale jeden warunek - coś mi się nie będzie podobało jeśli idzie o kwestie loota i wylatujesz szybciej niż zdążysz przeczytać swój nick od tyłu, radzę 5x przeczytać regulamin i znać go lepiej niż sam jabb bo on ci zrobi kolokwium ze znajomości go jako oficer od spraw regulaminu i jego egzekwowania, szczegolnie z zasad loota kazdej rzeczy z bosow jak i z traszu]

i bardzo proszę o wyjaśnienie co miało oznaczać twoje "nie wiedziałem że to takie ważne" czy chcesz przez to powiedzieć? że wcześniej  było tak że fajna gildia to wejde i wezme co mi sie tam podoba?

a co do nanotechnologii to troche liznalem tego na technologi nowoczesnych postaci leków/biologii molekularnej/enzymach a od czasu do czasu lubię poczytać co nowego się dzieje jeśli idzie o postęp technologiczny bo bez tego łatwo zostać w tyle a jako farmaceuta i wizjoner widzę w tym przyszłość medycyny i ogolnie podejścia do leczenia więc ignorowanie tego jest dla mnie nie do przyjecia [choć mechanobiologia to nie do konca nanotechnologia....ale nanorurki sa juz wykorzystywane]

Offline

 

#8 2011-12-01 00:53:46

bazarq

Aplikant

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: bazarq

będę pokorny, nie mam w zwyczaju ninjowania wręcz przeciwnie. wtedy nie uznałem tego za ninjowanie, zmiana specki nie wydała mi się takim strasznym przestępstwem ale wiem już czego nie robić gram dla przyjemności nie dla itemków, jednocześnie starając się pomóc

dość ciekawe- farmaceuta grający w takie cuś jak WoW. szczerze przyznam że sam miałem ambicje iść na farmacje ale jakoś nie poszedłem z głupiego względu że nie miałem z kim iść a wtedy inaczej jakoś myślałem. a co do nanotechnologii jak piszesz- wielka przyszłośc i multum zastosowań ale coraz więcej specjalistów alarmuje (choć dla mnie niepotrzebnie) że to wielkie zagrożenie dla ludzi- stosujemy nanotechnologie już praktycznie wszędzie nie informując o tym ludzi i nie badając tego pod względem szkodliwości zakładając że jedynie modyfikując i pomniejszając niektórze rzeczy nie zmieniamy na gorsze wpływu na środowisko a jedynie mu pomagając. Są dwie strony medalu- ja jednak widzę tą lepszą bo chcieć nie chcieć muszę bo jara mnie to

Offline

 

#9 2011-12-01 01:18:23

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: bazarq

Sytuacja wygląda dla Ciebie nie ciekawie. Antitheus/Majkos/Ja - 3 niesamowicie aktywnych sprejów
I mimo że staramy się jakoś zamieniać miejscami to będzie Ci ekstremalnie ciężko dostać się do głównego składu.
Imo na dzień dzisiejszy wręcz nie ma sensu przyjmować kolejnego sp.

Nie podoba mi się Twoje podejście do gry - pamiętam sprawę związaną z Twoim odejściem.
Podoba mi się Twoje podejście do życia. Choć to niestety nie jest kryterium oceny.

Jako CL sprejów:
Tak na odchodnym statystyki spreja:
Hit (jak u każdego castera) > BSD > Haste (1haste = 1bsd od 1,4k bsd) iiiii nic innego.
Postawiłeś BSD nad hitem co jest merytorycznym błędem mate!
Ew. wersja alternatywna, równie dobra:
BSD>All

Przy Twojej ilości hita możesz mieć spokojnie 5/5 w shadow focus. Dodać w imp. fade.
Dodatkowo w imp. mb bez haste dajesz 4 punkty. Mając 2 "zbędne" punkty masz shadow reach i imp. fade.

Jeśli akceptujesz że będzie Ci ciężko bo bez kitu będzie - może będe na tak.
Jeszcze jedno. Masz być zajebisty. Sprejowy rockstar. Graczy z innym nastawieniem po prostu nie chce i nie mam ochoty z nimi zupełnie gadać. Oczekuje że będziesz wiedział wszystko na temat swojej klasy i zawsze wykazywał chęć konstruktywnej dyskusji. Wiedza ma iść w parze z umiejętnościami praktycznymi. Masz 100% uptime dps-u na Archimondzie i nie przebijasz. Robisz 1-2 dmg done na Supremusie i nie giniesz. Nie ma takiej sytuacji w której byłbyś poza 10 miejsce dmg done.
Nie ma miejsca u nas - chyba że zechcesz je sobie wywalczyć.

Ostateczną decyzje zostawcie mnie Oficerko.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#10 2011-12-01 10:50:38

Zohar

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 83
Punktów :   

Re: bazarq

Ja będę na tak jeśli nasi prejowie będą na tak. Ale każdy item jaki zdobędziesz będę sam osobiście sprawdzał czy pod swoją specke go wziąłęś.

Offline

 

#11 2011-12-01 13:11:41

Krezol

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 38
Punktów :   

Re: bazarq

Proponuje wziac kolege na jakiegos bosa. Niech Faldi oceni czy sie nadaje.

Offline

 

#12 2011-12-01 14:25:28

majkos

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: bazarq

Faldi napisał:

Przy Twojej ilości hita możesz mieć spokojnie 5/5 w shadow focus.

Hmm ja bym raczej powiedzial ze przy takiej ilosci hita i 4/5 SF powinnien calkiem zmienic ogemowanie.
Przebijasz capa o jakies ~60 w tym momencie. Praktycznie wszystkie do wymiany na +bsd no i meta wiadomo.
Dodatkowo offhand na ta chwile jest slabszy od tego drugiego bojkowego dajacego +51 bsd, haste Cie narazie wogole nie ratuje.

A co do t5 to sprawa jest taka ze wymienisz jedna rzecz i caly set spada daleko bez tego bonusu.

Ogolnie neutral bo jak juz zauwazono mamy 3 aktywnych sp a 2 to juz przeciez urodzaj ;P

Offline

 

#13 2011-12-01 15:54:04

 Lenti

Believer

2509180
Skąd: Szczecin, Gorzów Wlkp
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: bazarq

Zróbcie tak jak Krezol pisze. A jak sie sprawdzi i nie będzie mu przeszkadzała konkurencja to zostanie. Jak nie będzie odpowiadała odejdzie i nazajutrz nikt nawet nie będzie pamiętał.

ban 12 dni na forum. posty maja cos wnosic do tematu. - Jabb.

Offline

 

#14 2011-12-01 15:58:05

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: bazarq

Majkos Nikt normalny się nie gemuje pod hita.
Nawet nie wiedziałem że Armory pokazują gemy.

Dobra - po przemyśleniu. Jakkolwiek wydajesz się sympatycznym człekiem ale NIE. Wczoraj rozmawialiśmy i jeśli zechcesz zawsze Ci pomogę radą w grze ale nie potrzebujemy kolejnego spreja. Nie takiego który by się uczył. Jest nas czterech, nie policzyłem Oaka.

Podanie odrzucone.

Jakkolwiek - powodzenia dalej i wszystkiego dobrego Ci życzę.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klinikastonava.cz/ Kąty Rybackie hotel grzejniki kermi wrocław