TB!

Forum gildii True Believers / True Believers guild board

Ogłoszenie

[25 MAN] T4 GL: 2/2 T4 M: 1/1 T5 TK: 4/4 T5 SSC: 6/6 T6 MH: 5/5 T6 BT 7/9

#1 2011-12-01 23:54:55

 Somnus

Believer

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 8
Punktów :   
Klasa: Paladyn
Spec: Holly
Profesje: Enchanting
Ranga: Believer

Somnus

Nick:
Somnus

Klasa:
Paladyn

Poprzednie gildie oraz powody ich opuszczenia:
Masz Mute. opuszczenie powód (powiedziano mi ze za dużo chciałem wiedzieć i zostałem wyrzucony) jak dla mnie śmieszne to chyba wiadome ze chce się wszystkiego dowiedzieć  .

Build:
http://armory.hellground.pl/character-t … &cn=Somnus . Oczywiście zmienię jeśli nie będzie pasował

Armory:
http://armory.hellground.pl/character-s … &cn=Somnus

Statystyki
crit ,  bh

Dwa Screenshoty:
http://imageshack.us/photo/my-images/46 … 233747.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/7/ … 233737.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiek:
21
Doświadczenie rajdowe:
t4, t5 ,t6(czytałem)

Powód:
robicie progress co chyba najważniejsze, pograć sobie bez spiny wieczorami w miłej atmosferze

Aktywność:
Hmm gram praktycznie w dzień  dzień po kilka godzin dziennie ale mam tez dziewczynę której muszę tez poświęcać swój czas ale myślę ze z raidowaniem nie było by problemu. wiec spokojnie będę na raidach
Wymagania:
mile spędzenia wieczorków i częstego raidowania .

Kilka słów o sobie (czym się zajmujesz itp. ):
Mam na imię adam mam 21 lat ucze sie w weekendy i lobię grac w wowa

Attu na MH/BT:
Niestety nie posiadam

Shadow resist set:
nie posiadam ale nie problem go mniec

Inne:
Hmm nie konkretnego mi nie przychodzi do głowy

Czy jesteś cierpliwy i co byś zrobił po 4h wipowania na bossie:
Jestem  a co bym zrobił hmm puściłbym sobie jakis dobry kawałek muzyki na kompie i dalej bym grał

Oświadczam ze przeczytalem i w pełni akceptuje Regulamin Gildii dostepny na Forum.

Offline

 

#2 2011-12-02 00:24:15

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Somnus

Nie podoba mi się jak ludzie przychodzą mówiąc że robimy progres. No ale cóż - po kolei.
Czego się chciałeś dowiedzieć że Cię wyrzucili?
Niefortunna składnia w podaniu. Brak wielkiej litery po kropce, przecinek jest kłamstwem.

Jako CL hpalów:
- imp. BoW jest a must. Tego wszyscy od Ciebie oczekują. Możesz sobie darować Unyielding Faith, mam ociupińkęminimumgroszniewiele doświadczenia z palem holy pvp i jeśli nie zlosujesz feara to nie liczyłbym na resist dzięki temu. Imp. LOH jest całkiem przydatny. To 30% armoru robi kolosalną różnicę. Ale nie konieczny.
- Widzę zapotrzebowanie na hpalów w rajdzie.
- Gear pvp jest ok. Będziesz wychodził z many jak szalony ale to oczywiste - póki się nie poprawi kupuj mana poty na rajdy. Zamieniaj wszystko prócz rękawic, necka i wristów które są po prostu imba. (2% z rękawic s3 do FoL-a)

Na tak


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#3 2011-12-02 06:58:02

Jabb

HPRIEST/RPAL CL

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 602
Klasa: Urywacz
Spec: Wiedzący Wszystko Najlepiej
Profesje: wszystkie.
Ranga: OFICER

Re: Somnus

lobię grac w wowa

ogolem podanie totalnie niczym nie przekonuje. na NIE.


http://www.youtube.com/watch?v=H2ftVPk-WZw

"Kolega Jabb, który tak usłużnie mnie zadenuncjował jest niestety niezrównoważony."

Offline

 

#4 2011-12-02 07:20:34

Tempicielali

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Somnus

Na TAK

Offline

 

#5 2011-12-02 08:15:56

 Schirru

Rogal nie kosi

2935760
Skąd: Stolica polskiej kultury
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 200
Punktów :   
Klasa: Rogue
Spec: Combat sword
Profesje: Herb / Alch (potki)
Ranga: Oficer
WWW

Re: Somnus

No cóż... Holy palka nam brakuje. Ja tę klasę średnio ogarniam, więc będę się sugerował tym co napisał Faldi. Dlatego jestem na tak.


Jak kosić rogalem.
Rogal nie kosi.
"J***ć threat! Robić dps!" :D

Offline

 

#6 2011-12-02 09:31:23

 Somnus

Believer

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 8
Punktów :   
Klasa: Paladyn
Spec: Holly
Profesje: Enchanting
Ranga: Believer

Re: Somnus

Faldi.. Chciałem się dowiedzieć tego : Kazali nam wpłacać do gb po 10 g i dlatego się zapytałem z czystej ciekawości po co te 10 g wpłacać po chwili napisali mi ze na takie tam .. napisałem aha wiele mi to mówi. Poszedłem  z kompa po kilkunastu minutach wchodzę na wowa patrze ze nie mam guildi  , to oczywiście pisze do gm  " za dużo chciałem wiedzieć " coś w tym stylu .

Offline

 

#7 2011-12-02 11:37:57

 Batollo

Fire Mage CL

9334334
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Somnus

Ja jestem na Tak z jednego prostego powodu kopnęli cię z Masz mute GZ!!!. ALE daje wiele do życzenia :
-Brak jakichkolwiek bindów nawet do zasraną bańki
-Brak P.P.
-Nie ulepszony BOW
-Stosunkowo mało Crita
- eq pvp (ale w sumie holy palka się szybko ubiera przy odrobinie szczęścia)
reasumując 1+ 5-
Słabiutko


Nie lękajcie się i strzeżcie się fałszywych proroków bo są ślepcami co prowadzą głupców .
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sam sobie poradzę!!!!!
kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Offline

 

#8 2011-12-02 12:09:32

 Somnus

Believer

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 8
Punktów :   
Klasa: Paladyn
Spec: Holly
Profesje: Enchanting
Ranga: Believer

Re: Somnus

Batollo . Co do bindow to mam bindy pod pvp nie problem sobie bankę zbindować itp .. hmm mało crita? no nie tak mało !! Myślę że nie jest aż tak źle.. A co do guildi Masz Mute myślę ze daleko nie zajda z takim czynami co robią z graczami ze za takie coś wyrzucają  .. ( Słyszałem ze już sporo osób odeszło od nich  ), to z takim postanowieniem daleko nie zajda .

Offline

 

#9 2011-12-02 12:27:32

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Somnus

Crit jest ok. 2% z rękawiczek nie wlicza do statystyki. Ja mając tyle wyciągałem 1-2 healing. Mp5 jest tragiczne. I nad tym powinieneś popracować powoli zwiększając crita. Ale to nie będzie problem - paladyni mają przedmioty na wyłączność.
Dla mnie zmień talenty i styka. Masz mieć zbindowane cleanse i pół sekundy czasu reakcji na dispell maks.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#10 2011-12-02 12:42:28

 Batollo

Fire Mage CL

9334334
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Somnus

Co do Mam mute to szkoda słów. Nie problem zrobić ale nie posiadasz jednak żadnego. Crita to nie zmienia zdanie bo to jest o 4 % za mało.
Co do statystyk piszesz że crit>bh to dlaczego obydwa trinkety masz pod BH założone nie wiem jak tam gemy

Oj źle trafiłeś z podanie bo dziś mam luźniejszy dzień w robocie to cię prześwietliłem trochę ale ciągle nie zmieniam zdania masz jeszcze + za to że nie chowasz się jak krytykują i biją.


Co do 1-2 healing done to się okaże ale te 2% to fakt działa na korzyść kolegi ale ciągle mało mało


Nie lękajcie się i strzeżcie się fałszywych proroków bo są ślepcami co prowadzą głupców .
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sam sobie poradzę!!!!!
kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Offline

 

#11 2011-12-02 12:51:01

 Somnus

Believer

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 8
Punktów :   
Klasa: Paladyn
Spec: Holly
Profesje: Enchanting
Ranga: Believer

Re: Somnus

Cleanse będzie zbindowany ( i   z tym dispellem tez się postaram ) i banki tez i talenty oczywiście zmienię . Jak mnie oczywiście  przymniecie to postaram się was nie zawieść .

Offline

 

#12 2011-12-02 12:52:35

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Somnus

Nawet nie łapię o co Ci chodzi. Poziom 30% jest ok w t5/t6. Nie wcześniej. Z tego gearu który ma nie wykręcisz więcej chyba że spell crit raiting wszędzie założy jako enchant i będzie się gemował pod crita. Co śmierdzi głupotą. Niech się gemuje pod mp5 bo ma tragicznie mało.

Jeśli nasz próg rekrutacyjny jest t4/t5 a Ja wychodzę z takiego założenie u klasy której potrzebujemy to żądasz całkiem za dużo.

// Wieczorem Cię przyjmiemy jak będzie więcej głosów.
/// Albo odrzucimy


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#13 2011-12-02 12:57:34

 Somnus

Believer

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 8
Punktów :   
Klasa: Paladyn
Spec: Holly
Profesje: Enchanting
Ranga: Believer

Re: Somnus

Powiem jeszcze tak jak będzie trzeba zmienię gemy i enchanty to od razu  to zrobię  . Może pomoże mi jakiś palek od was trochę ogarnąć bo nie mowie ze jestem jakimś kox palkiem ale tez i nie ciemnym ..

Offline

 

#14 2011-12-02 15:27:55

Soriskien

WARRIOR CL

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Somnus

Pozwolę sobie się wypowiedzieć jako, że grałem kilka lat Hpal wymienię czego tej postaci brakuje - 250 mana regen to absolutne minimum. Moim zdaniem powinien obnizyć bh do 1,8k a podbić o 2-3% cryt i mp5. Jak to zrobić ja widzę to tak na 2 sposoby - wymienić gemy na bh+int lub czysty int lub bh + mp5 (ja osobiście poszedłbym w czysty int używając mana poty kiedy można)+ trinket z arana i z opery. Co do buildu ja wrzuciłbym tylko w Imp BoW a reszta jest znośna. Aczkolwiek w końcowym podsumowaniu to postać w sprzęcie pvp i nie rozumiem powodu pchania się do gildii t6 gdzie takowy nie ma zastosowania.

Offline

 

#15 2011-12-02 15:29:12

 Blasphemous

Ten Ktöry zna Piaska

status jugulator@aqq.eu
4352328
Skąd: nie chcesz wiedziec
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 503
Punktów :   
Klasa: HUNT/DRUID/WAR/MAGE/ROUGE
Spec: kręce cyferki
Profesje: jc/engi/alch/tailor
Ranga: bardzo ważna

Re: Somnus

Zdaje sie na opinie class lidera

Offline

 

#16 2011-12-02 16:10:18

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Somnus

Soriskien napisał:

Pozwolę sobie się wypowiedzieć jako, że grałem kilka lat Hpal wymienię czego tej postaci brakuje - 250 mana regen to absolutne minimum. Moim zdaniem powinien obnizyć bh do 1,8k a podbić o 2-3% cryt i mp5. Jak to zrobić ja widzę to tak na 2 sposoby - wymienić gemy na bh+int lub czysty int lub bh + mp5 (ja osobiście poszedłbym w czysty int używając mana poty kiedy można)+ trinket z arana i z opery. Co do buildu ja wrzuciłbym tylko w Imp BoW a reszta jest znośna. Aczkolwiek w końcowym podsumowaniu to postać w sprzęcie pvp i nie rozumiem powodu pchania się do gildii t6 gdzie takowy nie ma zastosowania.

Znów - sprzęt pve dla palka idzie na wyłączność hpalów. Bardzo łatwo jest się ubrać. Niektóre dodatki pvp są lepsze od pve, ale te już wymieniłem. Resztę będzie musiał jak najszybciej zebrać ale nie widze powodu by mu tego nie umożliwić.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

#17 2011-12-02 16:47:13

Zohar

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 83
Punktów :   

Re: Somnus

Jeżeli zadeklaruje, że zrobi attu w najbliższy attu run (pon-środa) to będę na tak jeżeli cl będzie na tak, jak nie zrobi attu to na nie. OFC jeśli chodzi o BT, to mam nadzieję, że jesteś na etapie SSC, bo jak arca alb niżej to nie bezwzględne.

Offline

 

#18 2011-12-02 19:08:29

Vergil

Administrator

5518727
Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 381
Punktów :   
Spec: Biją mnie...
Ranga: Ponury

Re: Somnus

Powiedzmy, że na tak, jeżeli do środy włącznie (o ile dobrze pamiętam resety) będziesz gotowy na t6. Czyli q i podobne pierdoły. No i raczej sporo grasz, skoro repy całkiem konkretnie powbijane, a to mimo wszystko też plus.

Offline

 

#19 2011-12-02 19:28:12

 Faldi

Dead'n'Pissed

8149719
Call me!
Skąd: Kraina mlekiem i dżemem zalana
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 923
Punktów :   
Klasa: Priest/Shammy
Spec: Shadow/Resto :(
Profesje: Lw/Tailor/BS/Min
Ranga: OFICER
WWW

Re: Somnus

Przyjęty.
Zgłoś się do Feldar, Vergil, Jabb, Syreanna, Znampiaska, Stef po inva.


http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=sygnaturadps.png&res=medium

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do linkowania stron https://klinikastonava.cz/ noclegi w Sasinie busy Bruksela cs ogar